Edit

Я Анастасія. Мій блог STEMINIST присвячений початківцям у програмуванні та дівчатам у STEM, бізнесі та активізмі. Тут ви знайдете завдання, челенджі, корисні матеріали та натхнення з підтримкою.

hello@steminist.com.ua

Досягніть своєї версії успіху зі мною, як з менторкою

Моя кар’єра завжди була мотивована тим, що я допомагала іншим і мала хороші результати. Допомога людям в досягненні успіху і реалізації в своєму житті (що б це не означало для них) – це те, що я люблю найбільше. У міру того, як кар’єра і спосіб життя стають більш динамічними і нелінійними, можливість пристосувати своє життя до того, про що ви мрієте, збільшується, але разом з тим виникають проблеми і питання про те, як досягти цієї версії успіху. Саме том я почала діяльність менторки.

Я тут, щоб допомагати людям в їх професійних подорожах, щоб вони могли досягти своєї мети. У мене є багаторічний досвід допомоги людям в досягненні їх версії успіху. Мент. Мій цілісний підхід покликаний надати цілеспрямований вплив на вашу кар’єру і особистий розвиток, щоб привести вас до вашої мети.
Я треную людей в технічних і нетехнічних областях, але найбільше я спеціалізуюся на допомозі тим, хто хоче увійти до сфери технологій або вже знаходиться на початку своєї кар’єри.

Консультації

Мій фокус та ваш результат:

Визначення кар’єрного шляху,

який перетинається з вашими пристрастями та навичками.

Створення плану

досягнення вашої версії успіху

Максимізація вашого резюме

та профілів у соціальних мережах, особливо LinkedIn

Формування впевненості

та подолання синдрому самозванця

Зв’язок з індустрією

та побудова мережі

Створення 

особистого бренду

Резюме + Огляд та вдосконалення LinkedIn профілю

Після заповнення бриф-анкети я розгляну ваші резюме та LinkedIn і надам завдання для їх вдосконалення та адаптації до вашої кар’єри. Я допоможу вам переписати резюме та перевірю, що ви виділяєтесь із натовпу. Крім того, надам поради щодо того, як змусити LinkedIn працювати на вас та побудувати професійну мережу.

Результат:

1. Створення плану досягнення вашої версії успіху.
2. Максимізація вашого резюме та профілів у соціальних мережах, особливо LinkedIn.
3. Зв’язок з індустрією та побудова мережі.

Кар’єра Q&A

Після заповнення бриф-анкети ми поговоримо про вашу кар’єру (під час 30-хвилинного відеодзвінка) і я надам індивідуальні поради та відповім на всі ваші питання.

Результат:

1. Створення плану досягнення вашої версії успіху.
2. Максимізація вашого резюме.
3. Відповіді на питання.

Вступна коучінг сесія

Після заповнення бриф-анкети ми переглянемо вашу історію кар’єри, сильні сторони, цілі та проблеми, працюємо над особистим брендом (60 хвилин відеодзвінка). Після цього я буду надавати поради, подальші дії та ресурси, які допоможуть вам подолати свої проблеми та рухатись до успіху. Крім того, ви отримуєте пріоритетне спілкування зі мною протягом наступних 7 днів, де я буду надавати детальний відгук про те, над чим ви працюєте.

Результат:

1. Визначення кар’єрного шляху, який перетинається з вашими пристрастями та навичками.
2. Створення плану досягнення вашої версії успіху.
3. Максимізація вашого резюме та профілів у соціальних мережах, особливо LinkedIn.
4. Формування впевненості та подолання синдрому самозванця.
5. Зв’язок з індустрією та побудова мережі.
6. Створення особистого бренду.
7. 7 днів пріоритетної особистої підтримки, спілкування та заворотного зв’язку.

Менторство
(навчання/фріланс/власна ціль)

Після заповнення бриф-анкети ми зустрінемося для попереднього поставлення цілей, складення плану дій і обговорення першого завдання, перших кроків. На цій зустрічі на вас чекають завдання для саморефлексії, щоб ви краще розуміли свої істині бажання, сильні та слабкі моменти.

Тривалість менторської підтримки визначається індивідуально, в залежності від цілей, вашої роботи та отриманих результатів.

Результат: Досягнення вашої цілі!!!

+ всі інші (попередньо описані) результати разом. З цією програмою ви отримуєте максимум.

Як записатися?

Для того, щоб записатися на консультацію або менторську програму вам необхідно заповнити форму за посиланням (https://forms.gle/UfQow5WjwnV3v1k16). Я з вами одразу зв'яжуся, щоб обговорити усі деталі.

Коли прийде бриф?

Алгоритм дій такий: ви надсилаєте запит на запис, я з вами зв'язуюся для обговорення та остаточного підтвердження, далі ви сплачуєте послугу і одразу отримуєте бриф. Після його заповнення ви з вами зустрічаємося в затверджений час і працюємо.

Як сплачувати?

Після затвердження вашого запису на консультацію чи менторство, буде надіслано реквізити для сплати. Консультації сплачуються разово (перед консультацією), а менторство щомісячно (на початку кожного місяця).
+1
4
+1
3
+1
0
+1
9
+1
3
+1
0
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ukUkrainian