Edit

I'm Anastasiia. My blog STEMINIST is dedicated to beginners in programming and girls in STEM, business and activism. Here you will find tasks, challenges, useful materials and inspiration with support.

hello@steminist.com.ua

Coaching / Mentoring

Досягніть своєї версії успіху зі мною, як з менторкою

Моя кар’єра завжди була мотивована тим, що я допомагала іншим і мала хороші результати. Допомога людям в досягненні успіху і реалізації в своєму житті (що б це не означало для них) – це те, що я люблю найбільше. У міру того, як кар’єра і спосіб життя стають більш динамічними і нелінійними, можливість пристосувати своє життя до того, про що ви мрієте, збільшується, але разом з тим виникають проблеми і питання про те, як досягти цієї версії успіху. Саме том я почала діяльність менторки.

Я тут, щоб допомагати людям в їх професійних подорожах, щоб вони могли досягти своєї мети. У мене є багаторічний досвід допомоги людям в досягненні їх версії успіху. Мент. Мій цілісний підхід покликаний надати цілеспрямований вплив на вашу кар’єру і особистий розвиток, щоб привести вас до вашої мети.
Я треную людей в технічних і нетехнічних областях, але найбільше я спеціалізуюся на допомозі тим, хто хоче увійти до сфери технологій або вже знаходиться на початку своєї кар’єри.

Консультації

Мій фокус та ваш результат:

Визначення кар’єрного шляху,

який перетинається з вашими пристрастями та навичками.

Створення плану

досягнення вашої версії успіху

Максимізація вашого резюме

та профілів у соціальних мережах, особливо LinkedIn

Формування впевненості

та подолання синдрому самозванця

Зв’язок з індустрією

та побудова мережі

Створення 

особистого бренду

Резюме + Огляд та вдосконалення LinkedIn профілю

Після заповнення бриф-анкети я розгляну ваші резюме та LinkedIn і надам завдання для їх вдосконалення та адаптації до вашої кар’єри. Я допоможу вам переписати резюме та перевірю, що ви виділяєтесь із натовпу. Крім того, надам поради щодо того, як змусити LinkedIn працювати на вас та побудувати професійну мережу.

Результат:

1. Створення плану досягнення вашої версії успіху.
2. Максимізація вашого резюме та профілів у соціальних мережах, особливо LinkedIn.
3. Зв’язок з індустрією та побудова мережі.

Кар’єра Q&A

Після заповнення бриф-анкети ми поговоримо про вашу кар’єру (під час 30-хвилинного відеодзвінка) і я надам індивідуальні поради та відповім на всі ваші питання.

Результат:

1. Створення плану досягнення вашої версії успіху.
2. Максимізація вашого резюме.
3. Відповіді на питання.

Вступна коучінг сесія

Після заповнення бриф-анкети ми переглянемо вашу історію кар’єри, сильні сторони, цілі та проблеми, працюємо над особистим брендом (60 хвилин відеодзвінка). Після цього я буду надавати поради, подальші дії та ресурси, які допоможуть вам подолати свої проблеми та рухатись до успіху. Крім того, ви отримуєте пріоритетне спілкування зі мною протягом наступних 7 днів, де я буду надавати детальний відгук про те, над чим ви працюєте.

Результат:

1. Визначення кар’єрного шляху, який перетинається з вашими пристрастями та навичками.
2. Створення плану досягнення вашої версії успіху.
3. Максимізація вашого резюме та профілів у соціальних мережах, особливо LinkedIn.
4. Формування впевненості та подолання синдрому самозванця.
5. Зв’язок з індустрією та побудова мережі.
6. Створення особистого бренду.
7. 7 днів пріоритетної особистої підтримки, спілкування та заворотного зв’язку.

Mentoring
(навчання/фріланс/власна ціль)

Після заповнення бриф-анкети ми зустрінемося для попереднього поставлення цілей, складення плану дій і обговорення першого завдання, перших кроків. На цій зустрічі на вас чекають завдання для саморефлексії, щоб ви краще розуміли свої істині бажання, сильні та слабкі моменти.

Тривалість менторської підтримки визначається індивідуально, в залежності від цілей, вашої роботи та отриманих результатів.

Результат: Досягнення вашої цілі!!!

+ всі інші (попередньо описані) результати разом. З цією програмою ви отримуєте максимум.

Як записатися?

Для того, щоб записатися на консультацію або менторську програму вам необхідно заповнити форму за посиланням (https://forms.gle/UfQow5WjwnV3v1k16). Я з вами одразу зв'яжуся, щоб обговорити усі деталі.

Коли прийде бриф?

Алгоритм дій такий: ви надсилаєте запит на запис, я з вами зв'язуюся для обговорення та остаточного підтвердження, далі ви сплачуєте послугу і одразу отримуєте бриф. Після його заповнення ви з вами зустрічаємося в затверджений час і працюємо.

Як сплачувати?

Після затвердження вашого запису на консультацію чи менторство, буде надіслано реквізити для сплати. Консультації сплачуються разово (перед консультацією), а менторство щомісячно (на початку кожного місяця).
+1
4
+1
3
+1
0
+1
9
+1
3
+1
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments
en_USEnglish