Edit

Я Анастасія. Мій блог STEMINIST присвячений початківцям у програмуванні та дівчатам у STEM, бізнесі та активізмі. Тут ви знайдете завдання, челенджі, корисні матеріали та натхнення з підтримкою.

hello@steminist.com.ua

Зустрічайте Telegram Бот “STEMINIST UA”

Бот ділиться натхненням та корисними порадами, які у своїх інтерв’ю зазначали дівчата зі STEM. 

Крім того, це зручний інструмент для швидкого сповіщення користувачів (наприклад, про публікацію нового інтерв’ю, відео, курсу чи посібника, вебінару тощо). 

Зроблено з любов’ю до спільноти ❤ STEM – це різноманітність! 

  1. Бот розмовляє двома мовами – українською та англійською. 
  2. Обравши пункт “Порада”, бот надішле вам випадкову рекомендацію, якими діляться дівчата. У повідомленні будуть посилання на інтерв’ю та на сторінку авторки. 
  3. Ви завжди можете отримати випадкову надихаючу та мотивуючу цитату з одного із інтерв’ю. Побачити корисні зауваження, роздуми, відношення та досвід дівчат.
  4. В зручному форматі зібрані посилання на всі інтерв’ю. А у разі публікації нового – бот пришле оповіщення. 
  5. Подібним чином ви можете ознайомитися з розробленими мною атрибутами спільноти і отримати повідомлення про появу нового. 
  6. Пункт “Організації” дозволить вам переглянути зібрані мною посилання на організації, які займаються питаннями підтримки дівчат у STEM в світі. 
  7. Завдяки боту ви зможете отримати зручний доступ до моїх навчальних матеріалів – посібників та курсів (курси у вигляді челенджів і стартують восени 🤫). 

Буду вдячна за зворотній зв’язок, за побажання та рекомендації! Особливо, якщо ви підкажете, чи потрібно давати можливість перегляду всіх забраних порад та надихаючих цитат, а не тільки випадковим чином “видавати” 🙏

П.С. бот часто і сильно вас турбувати не буде, він в мене не надокучливий 🙌😉

Приємного користування та keep in touch! 

ukUkrainian