Edit

Я Анастасія. Мій блог STEMINIST присвячений початківцям у програмуванні та дівчатам у STEM, бізнесі та активізмі. Тут ви знайдете завдання, челенджі, корисні матеріали та натхнення з підтримкою.

hello@steminist.com.ua

Vanessa Raquel Raponi: Product Development Engineering (EIT) at Spin Master

Я живий доказ того, що всупереч усьому – як кольорова жінка-квір, яка вижила і подолала психічне захворювання – будь-хто може досягти успіху в STEM.

Vanessa LinkedIn: @vanessaraquelraponi
Product Development Engineering (EIT) at Spin Master
🎤 Привіт, не могли б ви представитися?

Всім привіт! Мене звуть Vanessa Raquel Raponi, займенники вона/її (pronouns she/her). Я засновниця EngiQueers Canada (engiqueers.ca 🔗) – національної некомерційної організації, яка виступає за міжсекторальне включення квір в інженерну професію (прим. ред. квір – загальний термін на позначення ЛГБТК+, тобто людей, що не є гетеросексуальними або цисгендерними). Завдяки проєкту EQ я об’їхала всю країну, виступала в групах, сесіях та переговорах в якості експерта в області різноманітності, інтеграції та справедливості. Тепер я використовую цю енергію в Інтернеті, запустивши влоги про життя, історії і поради з точки зору кольорової жінки-гомосексуаліста: youtube.com/vanessaraquelraponi 🔗. Я працюю стажисткою по розробці продуктів в Spin Master – міжнародна компанія з виробництва іграшок, заснована в Канаді, яка створила такі бренди, як Paw Patrol і Hatchimals (тобто я проєктую і створюю іграшки, щоб заробити собі на життя!). Я живий доказ того, що всупереч усьому – як кольорова жінка-квір, яка вижила і подолала психічне захворювання – будь-хто може досягти успіху в STEM. Я отримала ступінь бакалавра в галузі матеріалознавства та менеджменту (B.Eng.Mgt.) в Університеті Макмастера в 2018 році.

🎤 Над чим ви працюєте?

У своїй повсякденній роботі я стажуюся на інженера по розробці продуктів в Spin Master, і моє найбільше хобі зараз – вести відеоблог на YouTube 🔗! Люблю безмежно!

🎤 Який у вас досвід роботи?

Я пройшла більше 2 років стажування в Bombardier Aerospace (технічне обслуговування + аналіз відмов), в Технологічному інституті Гренобля у Франції (академічні дослідження), в PepsiCo Foods & Beverages Canada (виробництво товарів народного споживання) і в Engineers of Tomorrow (некомерційна організація інженерного захисту) . Зараз я працюю в Spin Master 2,5 роки, завершила їх програму розвитку інженерного менеджменту (6 місяців в 3 різних операційних відділах: розробка продуктів, ланцюжок поставок (управління запасами) і непрямі закупівлі (логістика + маркетинг)), а з січня зосередилася на розробці продуктів в діапазоні від настільних ігор для дорослих до плюшевих іграшок GUND, наземних і льотних іграшок з дистанційним управлінням і інтерактивних тварин.

🎤 Як ви потрапили у свою сферу?

З досвіду роботи в Pepsi я зрозуміла, що хочу залишитися на виробництві, але я також знала, що хочу перебувати в самому центрі мого рідного міста Торонто. Після довгих досліджень я натрапила на рекламу Spin Master і відразу зрозуміла, що культура компанії і сама робота ідеально мені підходять.

🎤 Який набір знань необхідний, щоб стати хорошим професіоналом у вашій області?

Лідерство, комунікативні навички і здатність вирішувати безліч проблем, які ставляться перед вами.

🎤 Опишіть свій перший проект і яка ваша роль у ньому.

Я працювала над розробкою продукту від концептуального ескізу до повної моделі прототипу в якості моєї першої задачі в Spin. Я відповідала за роботу з декількома командами в багатьох офісах і країнах, щоб допомогти досліджувати одразу паралельно: дизайн продукту, розробку програми, «ігровий шаблон» (як дитина буде грати з іграшкою), вартість, технологічність і маркетингову оцінку. Це було моє введення в процес розробки продукту, і я використовую ці навички кожен день на своїй посаді.

🎤 З якими труднощами ви зіткнулися на своєму шляху?

Ми дуже перевищили затрати на наш товар і мені потрібно було зробити презентацію перед багатьма керівниками, щоб обґрунтувати, чому нам потрібно збільшити нашу цільову вартість. Це була перша велика презентація, яку я повинна була провести на Spin, і я дуже нервувала! На щастя, я змогла ефективно підготуватися, і ми отримали необхідну надбавку.

🎤 Я знаю, що ви виграли кілька стипендій під час навчання в університеті і відвідали безліч конференцій по всьому світу, включаючи технічні конференції та конференції, які надихають жінок в STEM. Чи не могли б ви розповісти про це детальніше: як подати заявку і т.д.? Або ви могли б поділитися з нами своїм досвідом?

Моя найбільша порада з приводу стипендій – подавати заявки часто і на найрізноманітніші види стипендій. Насправді я недавно зняла відео про те, як я отримала більше 50 відмов, перш ніж отримала студентську нагороду Золота медаль інженерів Канади (10 000 доларів США присуджується 1 студенту в Канаді). Вам потрібно постійно рухатися, подаватися. Але що ще важливіше, ніж написання хорошої заяви, – вам потрібно мати про що поговорити, що виправдовує отримання нагороди, на яку ви претендуєте. Будь то прихильність вашим вченим, прагнення зробити все можливе для здійснення впливу на суспільство або реалізація підприємницької ідеї, ви не зможете отримати нагороду, якщо, в першу чергу, не докладете усіх зусиль. Заява на отримання стипендії має бути просто коротким викладом того, що ви зробили, і робота повинна говорити сама за себе!

🎤 Існує загальна думка, що жінкам важко займатися STEM (наука, технологія, інженерія і математика). Ви коли-небудь зустрічали когось з такою ж думкою? Якщо так, то як ви впоралися з ситуацією?

Кожен раз, коли я потрапляла в таку ситуацію, я підкреслювала той факт, що отримала ступінь інженера так само, як і будь-яка інша людина. Тому я кваліфікована і компетентна для виконання цієї роботи.

🎤 Як ви думаєте, як ми можемо допомогти підтримати рух жінок в STEM, бізнесі та активізмі?

Ніколи не здаватися. Представлення безцінне. Найрадикальніше, що ми можемо зробити, будучи кольоровими жінками-гомосексуалістами, – це існувати в своїх сферах діяльності, тобто бути представленими там.

🎤 Яку пораду ви б дали дівчатам, зацікавленим в кар’єрі у вашій сфері?

Перед нами відкриті усі двері цього світу. Не звертайте уваги на голоси сумніву і просто слухайте своє серце. Ви здатні робити все, що хочете. Знайдіть співтовариство, яке допоможе вам пройти через це – ви НІКОЛИ не самотні в своїх прагненнях.

🎤 Які у вас кар’єрні цілі?

Я хочу змінити світ на краще в максимально можливому масштабі. Я хочу бути щасливою, щирою і лідеркою, якій люди можуть довіряти.

🎤 Як ви поєднуєте навчання, роботу, хобі та особисте життя?

Завжди повторно оцінюйте свої пріоритети і відповідно перерозподіляйте свій час. Вам необхідно постійно знаходити баланс між тим, що потрібно зробити своєчасно (з точки зору термінів, проектів і т.д.), і того, що потрібно зробити, щоб ви могли функціонувати як людська істота (час спілкування, вправи, сон). Продовжуйте налаштовувати та вдосконалювати це кожен день у міру зміни ваших потреб.

🎤 Які книги, ресурси і блоги ви читаєте і рекомендуєте іншим?

Iron Ring Girl 🔗 в Instagram чудова!
Такі організації, як ONWiE, Get Real, HERvolution, CCWESTT… їх занадто багато, щоб перерахувати всі!!

🎤 Який найкращий спосіб бути в курсі того, що ви робите?

YouTube: @vanessaraquelraponi
Instagram: @vanessaraquelraponi
Twitter: @vanessa_raponi
LinkedIn: @vanessaraquelraponi

+1
4
+1
14
+1
2
+1
7
+1
4
+1
0
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ukUkrainian