Edit

Я Анастасія. Мій блог STEMINIST присвячений початківцям у програмуванні та дівчатам у STEM, бізнесі та активізмі. Тут ви знайдете завдання, челенджі, корисні матеріали та натхнення з підтримкою.

hello@steminist.com.ua

Yousra HMIMA: Software Engineering Student, WomenTech Network Global Ambassador

Я вірю, що за допомогою технологій ми можемо зробити світ кращим!

Yousra HMIMA: @yousra-hmima
Software Engineering Student, WomenTech Network Global Ambassador
🎤 Привіт, не могли б ви представитися?

Вітаю! Я Yousra HMIMA, мені 21 рік, я народилася і виросла в Марокко. В даний час я вивчаю програмну інженерію і є амбасадором WomenTech Network. Програмна інженерія – моя пристрасть, я завжди любила світ інформатики, я дуже захоплена технологіями, і мені так подобається вивчати тенденції, які розвиваються в технологіях, щоб працювати більш ефективно і бачити прогрес та успіх.
Насправді, я динамічна людина, яка любить інновації, любить пробувати нове, знаходити нові та більш продуктивні способи досягнення цілей і використовувати нові технології для надання технологічних рішень.

🎤 Над чим ви працюєте?

В даний час я працюю над веб-проектом, це веб-сайт авіакомпанії, яка управляє бронюванням рейсів і адаптована до змін, які компанія зазнала під час пандемії covid-19.
У той же час я працюю над підвищенням своїх навичок, розширенням кругозору, знань і відкриваюся для нових світових технологій.

🎤 Який у вас досвід роботи?

За останні два роки у мене була можливість пройти два стажування в двох різних ІТ-компаніях, де я працювала над різними веб-і мобільними проектами. Я багато дізналася про веб та мобільну розробку, пошукову оптимізацію (SEO), бази даних та інші технології.
У мене було багато можливостей брати участь в організації кількох ІТ-заходів, відвідувати різні семінари, ділитися знаннями, досвідом і розширювати можливості людей.

🎤 Як ви потрапили у свою сферу?

Після отримання ступеня бакалавра я інтегрувала цикл розробки програмного забезпечення в свій університет. Моя цікавість і пристрасть до інформатики дали мені хороший старт у навчанні в університеті.

🎤 Який у вас стек технологій?

Мій стек технологій: HTML, CSS, Bootstrap, JavaScript, React Js, Angular Js, PHP, C, C ++, C #, Java, JEE, MySQL і т.д. Я особливо віддаю перевагу веб-технологіям: Javascript, React Js, Angular Js.
Мене цікавлять аналітика даних і штучний інтелект, тому я завжди готова дізнаватися більше.

🎤 Опишіть свій перший проект і яка ваша роль у ньому.

Мій перший проект був під час мого першого стажування в ІТ-компанії, де я працювала з командою з 3 стажистів над веб-проектом з використанням HTML, CSS, JS, PHP і MySQL.
Ми почали з визначення специфікацій і вимог проекту, аналізу проблеми і пошуку рішення, а потім приступили до розробки з використанням нашого технологічного стеку.
Перший досвід роботи з командою інженерів-програмістів над проектом дав мені можливість дізнатися про управління часом, спільну роботу, вирішення проблем і дозволив мені з перших рук отримати уявлення про роботу в реальному світі.

🎤 Які поради ви б дали тим, хто хоче увійти в сферу технологій?

Якщо ви захоплені технологіями, просто зробіть це! Оберіть сферу діяльності і дізнавайтеся про неї більше, практикуйтесь, виконуйте безліч проектів і вірте в себе!

🎤 Які у вас кар’єрні цілі?

Одна з моїх цілей – вести власний бізнес і створити ІТ-спільноту, пропонуючи рішення з використанням технологій, які можуть істотно допомогти людям, тому що я вірю, що за допомогою технологій ми можемо зробити світ кращим!

🎤 Який найкращий спосіб бути в курсі того, що ви робите?

Не соромтеся зв’язуватися зі мною, давайте зростати разом, ділитися своїми знаннями та перспективами!

LinkedIn: @yousra-hmima

+1
1
+1
7
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ukUkrainian